Baidarės Vilnele – kodėl verta rinktis šią pramogą?

Vis labiau įsibėgant šiltajam metų laikui, norisi kuo geriau išnaudoti kiekvieną dieną ir patirti daug nepamirštamų įspūdžių su puikia kompanija. Šiandien turime puikų pasiūlymą nepriklausomai nuo to, ar atostogaujate, ar derinate savo laisvalaikį su darbu. Baidarės Vilnele – tai pramoga, kuri truks vos kelias valandas, tačiau suteiks nepamirštamų įspūdžių, kuriuos prisiminsite ir šaltais žiemos vakarais.

Baidarės Vilnele – tai puikus plaukimo maršrutas kiekvienam, norinčiam ne tik praleisti laiką gamtoje, šalia vandens, bet ir aktyviai pasibūti su draugų kompanija. Trasa yra daug intensyvesnė nei, pavyzdžiui, plaukimas Nerimi, kuri yra rami ir įveikiama bet kokio amžiaus žmonėms. Plaukiant Vilnele gali tekti gerokai pavargti, sušlapti, bet, garantuojame, jog finišas atpirks visas pastangas.

BaidarėsBaidarės Vilnele pareikalaus įveikti itin sraunias upės dalis, irkluoti ne tik tiesia upe, bet ir praplaukti pro įvairius rąstus, akmenis ar medžius. Gali būti, jog tam tikrose vietose teks išlipti iš baidarės ir drauge su draugu persinešti ją per upę. Tačiau tokie iššūkiai neturėtų jūsų gąsdinti, netgi priešingai. Būtent tokių nuotykių įveikimas ne tik stiprina jus pačius, bet ir suartina visą draugų grupę.

Toks plaukimas taip pat bus itin naudingas tuo atveju, jeigu dirbdami patiriate daug streso. Aktyvi veikla, susikoncentravimas į kliūčių įveikimą leis nukreipti dėmesį į kitus dalykus ir atitrūkti nuo ofiso, neatsakytų laiškų ar ne itin malonių kolegų. Pažadame, jog kitą dieną atėję į darbą jausite energijos antplūdį, būsite kupini naujų idėjų bei ryžto imtis atsakingų sprendimų.

Taip, baidarės Vilnele bus puikus pasirinkimas ir tada, jeigu kasdien stengiatės kuo daugiau judėti ir taip rūpintis savo sveikata bei kūno grožiu. Smagiausia tai, jog plaukdami visai nejausite, kad sportuojate – geros emocijos bei kompanija užgoš fizinės veiklos iššūkius. Apie tai, kad jūsų kūnas pakankamai pasportavo pajusite jau kitą rytą, kai atsibusite su kiek labiau nei visada jaučiamais rankų raumenimis.

Taigi, norėdami kuo geriau praleisti laiką gamtoje su puikia draugų kompanija, rinkitės plaukimą baidarėmis Vilnele. Ne tik patirsite smagiausių įspūdžių, bet atitrūksite nuo kasdienių darbų, streso bei patobulinsite savo kūno formas. Išbandžius Vilnelės maršrutą ir norint kažko naujo siūlome išbandyti ne itin populiarų, bet tikrai neprastą maršrutą netoli Vilniaus – baidarės Voke. Upė srauni, gausu kliūčių, nuovirtų, akmenų, tad liūdna tikrai nebus!