Autodalys nebūtinai turi būti perkamos servisuose

autodalysLietuvą pasiekus speigui, dauguma vairuotojų jau keikiasi rytais – jiems nepavyko pasiruošti galimiems nesklandumams. Specialistai nurodo, kad automobilio paruošimas šaltajam metų laikui turi būti atliekamas dar prieš kelis mėnesius. Tai reiškia, kad ne tik padangas būtina keisti į žiemines – visos autodalys turi būti tvarkingos ir be jokių defektų, o tai reiškia, kad prieš pat žiemą siūloma apsilankyti servise ir išsiaiškinti kokie galimi gedimai gali sukelti rūpesčių atėjus žiemai. Visos autodalys turi būti keičiamos kuo greičiau vos tik pastebimi jų defektai ar gedimai. Tiesa, tie patys ekspertai akcentuoja, kad servise ne visada reikėtų naudotis siūlomomis galimybėmis įsigyti dalis vietoje – jas galite įsigyti ir kitur.

Autodalys servisuose dažniausiai būna pačios brangiausios.

Ko gero nenustebsite sužinoję, kad servisuose viso dalys siūlomos didžiausiomis kainomis – realybė rodo tai, kad servisuose dažniausiai pasinaudojama situacija, kuomet klientų automobiliai genda ir defektus bei gedimus tenka šalinti nedelsiant. Tokiu atveju servisuose dirbantys specialistai iškart pasinaudoja proga pakelti tų dalių kainas kaip reikiant, nes vis tiek klientas neva neturės pasirinkimo. Turite žinoti, kad jeigu atvykote į servisą tuo pačiu automobiliu, kurį tenka tvarkyti, tai dar nereiškia, kad dalis turite būtinai pirkti iš to serviso. Jūs galite sumokėti tik už automobilio apžiūrą – galėsite vėliau vėl atvykti.

Paprasčiausiai, jeigu servise siūlomos autodalys yra gerokai per brangios, tai geriau jau patys jas įsigykite kitur. Patikėkite – dabar autodalys kainuoja ne taip ir daug, kaip vaizduoja servisai. Dabar daugumą dalių galima užsisakyti netgi internetu ir pabrėžtina, kad ten kainos ženkliai mažesnės.

Jeigu servise jums siūlomos per brangios autodalys, tai dar nereiškia, kad negalima derėtis.

Didžiausia klaida būtų iškart mokėti pinigus už nustatytas dalių kainas. Juk servisuose nėra jokių autodalių katalogų, o specialistai tiesiog iš galvos nustato kainas, užsidėdami preliminarų antkainį. Jeigu kaina jūsų netenkina – bandykite derėtis, nes juk nuo to geriau nebus. Blogiausiu atveju, kaip minėjome, galėsite grįžti namo ir dalis užsisakyti internetu ir taip sutaupysite žymiai daugiau pinigų.