Auto įranga, kurią visada verta turėti bagažinėje

Yra geras posakis – „Niekada nežinai ko prireiks“, vadovautis šiuo posakiu patartina, bet ne visada. Šis posakis kilo iš to, kad niekas negali nuspėti savo ateities tiksliai, todėl visada reikia būti pasirengusiam. Važiuojant automobiliu, tai taip pat galioja ir nebūtinai tik kas nors blogo. Tačiau jeigu iš gerosios pusės, mes dar galime kaip nors išsisukti, bet jeigu kažkas negerai, tai mes nebeturime kur dėtis. Todėl yra tam auto įranga, kurią yra patartina visada turėti automobilyje.

Prieš kelis dešimtmečius vairuotojai savo automobiliuose vežiodavosi daug įrankių, pagrindinė to priežastis buvo ta, kad tuo metu gaminami automobiliai buvo labai nepatikimi. Gamintojai dar nebuvo sukaupę daug patirties ir technologijos dar nebuvo taip stipriai pažengusios į priekį. Dabar yra visiškai priešingybė. Jeigu atsitiko gedimas kelyje, tam tikros draudimo kompanijos apdrausdamos automobilius įsipareigoja visoje Lietuvos teritorijoje jūsų automobilį atgabenti į jūsų nurodytą vietą. Todėl tam tikra auto įranga nebėra tokia naudinga kaip ankščiau, bet yra kita, kurią tiesiog būtina turėti automobilyje.auto įranga

Yra įranga ir kiti susiję daiktais, kur ne tik patartina, tačiau ir įstatymai įpareigoja eksploatuojant automobilį juos turėti su savimi. Tokie daiktai yra: atsarginis ratas, vaistinėlė, gesintuvas, šviesą atspindintis trikampis bei speciali liemenę. Ši auto įranga yra privaloma absoliučiai visoms transporto priemonėms, nesvarbu ar tai būtų automobiliai, ar traktoriais. Vienintelė išimtis yra motociklai, kadangi to fiziškai neįmanoma įgyvendinti. Jeigu jūs neturite šių daiktų, tai sustabdžius ir patikrinus policijai, už tokį nusižengimą yra skiriama administracinė bauda.

Yra įranga ar įrankiai, kuri yra tikrai naudinga, todėl žmonės savo patogumui juos visada turi su savimi. Tai yra: automobilinių stiklų grandiklis, šluotelė, laidai akumuliatoriaus pakrovimui. Taip pat ir įvairi įranga: žieminis langų plovimo skystis, variklio alyva, specialus daugiafunkcinis peilis ir kiti. Auto įranga, kuri pravers netikėčiausiomis situacijomis yra įvairi, tačiau vis tiek svarbu neapkrauti bagažinės. Jums gali bet kada prireikti domkrato, įrankių komplekto, įvairių atsuktuvų, speciali diagnostikos įranga ir daugybė kitos. Tad nepamirškite, papildoma auto įranga jums tikrai niekada nemaišys, o tapti naudinga ji gali bet kuriuo metu.