Ar egzistuoja universali ir slapta lažybų formulė?

optibet.lt

Pastebima, kad kai kurie sporto lažybų naujokai mano, kad yra viena universali ir slapta formulė, kurią pasitelkus galima laimėti bene visus atliekamus statymus, tačiau ar tikrai manote, kad tokia formulė egzistuoja? Kaip bebūtų, mitai sklando kiekvienoje srityje, todėl nėra stebėtina, kad ir sporto statymai yra apipinti pačių įvairiausių mitų. Žinoma, kai kurie ant jų pasimauna, o kai kurie supranta, kas yra kas ir kam reikėtų skirti daugiausiai dėmesio bei pastangų. Todėl jei jūs šiuo metu svarstote pradėti savo karjerą sporto lažybų srityje, http://www.optibet.lt/ profesionalai pasidalina keliais naudingais patarimais.

Didelė dalis sėkmingai atlikto statymo priklauso ne nuo vartotojo sėkmės, o nuo jo įdėto darbo. Tai žino ir tai suvokia anaiptol ne kiekvienas lažybų srities dalyvis. Manėte, kad jums pakaks pasirinkti statymą, kuris pasižymi geriausiu ir tikėtina „laimingu“ koeficientu? Labai klydote. Net jei koeficientas yra žemas, tai dar neužtikrina, kad tokia komanda tikrai laimės. Sporto pasaulyje įvyksta pačių įvairiausių netikėtumų, todėl nesivadovaukite vien tik koeficientu. Svarbiausia yra tai, kiek daug darbo ir pastangų skirsite būsimo sporto įvykio analizavimui. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad neužilgo nusimato NBA krepšinio rungtynės. Suprantama, kad jose dalyvauja dvi komandos, kurių kiekviena turi daugybę žaidėjų. Tikėtina, kad jūs būsimų rungtynių lemtį bandysite vertinti pagal tai, kaip krepšinio komandos pasirodė per praėjusį sezoną, tačiau tai tikrai nėra vienintelis svarbus veiksnys.

Tokiu atveju reikėtų labai gerai išanalizuoti kiekvienos komandos visų žaidėjų asmeninius rodiklius ir dabartinę situaciją. Įtakos žaidėjų žaidimui ir jų produktyvumui turi daugybė skirtingų aspektų. Net jei vieno ar kito žaidėjo fizinė forma ir bendras pasiruošimas yra nepriekaištingas, galbūt jis visiškai neseniai patyrė skaudžią netektį ar susidūrė su tam tikromis finansinėmis problemomis. Tokie įvykiai paveikia psichologiškai ir gali išbalansuoti, neigiamai įtakojant ir žaidėjo rezultatus. Todėl, kaip jau turbūt supratote, yra daugybė detalių, kurių negalima praleisti pro savo akis. Įsivaizduokite, kad prieš kiekvienas būsimas varžybas jūs privalote atlikti nuodugnią ir išsamią analizę, kuri konkrečių skaičių pavidalu galiausiai parodytų, kuri komanda ar kuris žaidėjas turi didžiausią potencialą ir didžiausias galimybes laimėti.

Taip, reikia sutikti, kad visa tai skamba pakankamai sudėtingai. Ir iš tiesų – sporto lažybos nėra lengva sritis, kurioje savo sėkmę gali pasiekti kiekvienas. Deja, bet taip nėra. Žmogus, kuris nėra disciplinuotas ir kuris dažniau vadovaujasi emocijomis bei jausmais – tikrai nepasieks norimų rezultatų. Emocijoms sporto lažybose ne vieta. Kiekvienas profesionalas tai patvirtina. Be to, supraskite, kad sporto lažybų specialistu tampama ne per vieną naktį. Tam reikia daug laiko ir pastangų, todėl jei jus domina ši sritis, turėtumėte būti pasiruošę nukeliauti nelengvą kelią.

Žinoma, negalima pamiršti, kokią didelę įtaką sporto statymams turi ir biudžeto planavimas, todėl prieš pradėdami atlikti sporto statymus turėtumėte labai gerai pasidomėti, ką reiškia biudžeto formavimas, jo valdymas ir tinkamas paskirstymas. Šiandien internete šia tema yra labai daug informacijos, todėl reikėtų skirti šiek tiek daugiau laiko ir išmokti visas su lažybų statymams skirtu biudžetu susijusias pamokas, kurios yra ne tik vertingos, tačiau ir būtinos.

Taip pat reikėtų paminėti ir vieną dažną pradedančiųjų vartotojų daromą klaidą. Neretai pradedama statyti ant daugybės skirtingų sporto šakų ir pačių įvairiausių įvykių. Tačiau toks padrikas ir nekoordinuotas bei nesistemingas statymas prie gero nepriveda. Jei iš karto statote ant dešimties skirtingų sporto įvykių, akivaizdu, kad dėl daugumos jų baigties nesate tikri ir tiesiog bandote savo sėkmę. Įprastai šioje srityje ilgametę patirtį turintys žmonės taip nesielgia. Jie pasirenka vieną ar kelias konkrečias sporto šakas ir stato tik ant tų sporto įvykių, kuriuos yra labai gerai išanalizavę. Trumpiau tariant, jie tinkamai pasiruošia ir apgalvoja visus „už“ ir „prieš“.

Be abejo, kiekvienas sporto statymų dalyvis turėtų suprasti, kad nepaisant to, kiek daug patirties turima, absoliučiai visi statymai negali būti 100 proc. sėkmingi. Tokios statistikos negali pasiekti nei vienas sporto lažybų profesionalas. Todėl jei penkis statymus laimite, o du pralaimite – nemanykite, kad esate prasti prognozuotojai. Jūs turite vertinti ilgesnio laikotarpio asmeninę statistiką. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad jums nereikėtų daug dėmesio skirti savo nesėkmingų statymų analizavimui ir vertinimui, tačiau neturi nusiminti ir nuleisti rankų vien todėl, kad vienas ar kitas statymas nepavyko. Juolab, kad jei atlikdami statymus jūs labai apdairiai elgiatės su savo turimu biudžetu, keli pralaimėjimai nepadarys didelės žalos. Be to, kaip jau buvo paminėta, po kiekvienos nesėkmės reikėtų išanalizuoti, kokios klaidos buvo padarytos ir ar tai nebuvo tik visiškas atsitiktinumas. Bet kuriuo atveju, tiek laimėjimai, tiek ir pralaimėjimai artina jus prie konkretaus užsibrėžto tikslo, kurį, beje, turėtų turėti kiekvienas sporto lažybų dalyvis.

Galiausiai supraskite, kad nei vienas nesame tobulas. Kad ir kokia bebūtų mūsų statymų statistika, niekada negalime leisti sau atsipalaiduoti manant, kad esame pasiekę viršūnę ir mums nebėra jokios priežasties daugiau stengtis. Profesionalumas nėra įgimta dovana. Tai yra ilgu ir sunkiu darbu įgyjami įgūdžiai, kuriuos galima labai greitai prarasti, jei nesistengiama ir netobulėjama. Todėl kenkite sau vis didesnius reikalavimus ir reguliariai užsibrėžkite naujus tikslus. Tobulinkite save ir kaupkite žinias. Darykite viską, kas jums padėtų neužsisėdėti vienoje vietoje. Būkite aštraus proto ir judėkite kryptingai. Be to, tai taip pat jums turėtų padėti sėkmingai pakoreguoti savo statymų strategiją, paverčiant ją dar efektyvesne.