Apranga vyrams ir moterims: ką reikia žinoti apie saugumą?

apranga vyramsGeriausios internetinės vyriškų rūbų parduotuvės dabar siūlo palankias kainas bei aukštą drabužių kokybę, tačiau kaip ir visuomet, daugiausia dėmesio yra siūloma skirti saugumui. Perkant rūbus internetu, kiekvienas pirkėjas turėtų neleisti būti apgaudinėjamas – vartotojų teisės galioja net ir čia. Tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetinėse yra taikomi tam tikri apribojimai t.y. visur turi būti laikomasi įstatymų. Jeigu dar niekada neteko išbandyti el. prekybos, tada siūlytume tai padaryti nedelsiant, nes dabar tiek apranga vyrams, tiek ir moterims yra siūloma už patrauklias kainas. Žinoma, nereikėtų galvoti, kad kiekvienoje vietoje jūs galite būtų saugūs – sukčių būna net ir pačiose netikėčiausiose vietose, todėl prieš ieškodami pardavėjo, pasidomėkite kur laiko gaišti neverta.

  1. Skelbimuose dažnai naujų rūbų ieško tie, kurie nori dar labiau sutaupyti, tačiau blogiausia tai, kad pasirinkdami skelbimų portalus, dažniausiai žmonės nukenčia nuo sukčių. Bene populiariausi nutikimai yra susiję su nekokybiškais rūbais. Skelbimuose dažnai nurodomi garsūs prekiniai ženklai, o jais pažymėti rūbai yra parduodami kelis kartus pigiau nei kitur. Tai yra paprasčiausias signalas, kuris parodo, jog galbūt jums bus bandoma įsiūlyti plagijuotus gaminius, kurie nuo originalų skirsis savo kokybe. Jūs gausite įprastus rūbus, kurie turės kažkokį prekinį ženklą, tačiau jie nebus tokie kokybiški kaip turėtų būti. Klastotės retai kada būna kokybiškos.
  1. Vietoje naujų rūbų, dažnai pirkėjai gauna dėvėtus. Ypač skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose neretai žmonės yra apgaudinėjami – nėra atskleidžiama ar tai nauji ar naudoti rūbai. Žmonės, nusipirkę tuos rūbus, dažniausiai gauna juo dėvėtus, o pinigų susigrąžinti jau nebėra galimybės – pardavėjai atsisako grąžinti sumokėtą sumą.
  1. Perkant iš neaiškių vietų, visada yra rizikuojama pataikyti ant pardavėjo, kuris jums neleis pasinaudoti savo kaip pirkėjo teisėmis. Tai dažniausiai būna nelegalia prekyba užsiimantys pardavėjai. Jie tiesiog negrąžina pinigų, nors turėtų.
  1. Sukčiai jums visai nieko neduos. Tai reiškia, kad jeigu aferistas jus suvilios maža kaina ir gražiais rūbais, jūs, sumokėję pinigus, ko gero negausite nieko.

Dėl šių priežasčių reikėtų rinktis el. parduotuves, kurios yra žinomos, nes nesvarbu ar šiuo metu jus domina vyriškos striukės ar pirštinės – populiariausios el. parduotuvės garantuoja saugumą.