10 pagrindinių liemenėlių modelių

liemenelesLiemenėlė – pagrindinis rūbas, kurį kiekviena moteris dėvi kiekvieną dieną. Kiekviena turime mėgstamiausią, geriausiai nešiojamą liemenėlės modelį. Tačiau trumpai noriu aptarti visus modelius, galbūt sužinosite ką nors naujo ir norėsite išbandyti kitokį nei įprastai.

 

Liemenėlė su lankeliais

Lankeliai pakelia ir prilaiko, suteikia gražesnę formą. Gali būti ir ploni ir su paminkštinimais. Labai įvairus pasirinkimas ir tai bene populiariausias modelis. Tinka beveik kiekvienai nepaisant kokio dydžio krūtinę ji turi.

 

Liemenėlė be lankelių

Tokios liemenėlės visiškai neturi lankelių. Tokių liemenėlių kaušeliai gali būti ir su siūlėmis ir be siūlių, su pakietinimai ir be jų. Dažniausiai tokios liemenėlėms po operacijų, sportuojančioms. Dažniausiai tokias liemenėles renkasi moterys, kurioms labai nepatinka metaliniai lankeliai, tos, kurių krūtinė nėra labai didelė, kurios mėgsta sportuoti. Šis modelis, nors ir išties patogus, nėra labai geras, nes neišlaiko gražios formos.

 

Nepilnai dengiančios

Tai pakankamai uždaros, tačiau turinčios įstrižą viršutinę liniją. Turint tokią liemenėlę galima rinkti rūbus gilesnėmis iškirptėmis. Taip pat puikiai tinka moterims turinčioms didelę krūtine. Moterims su siaurais pečiais nepatartina nešioti tokio tipo liemenėlę, nes jos petnešėlės yra atitrauktos plačiau viena nuo kitos ir gali smukti.

Pilnai dengiančios

Visiškai pilnai dengiančios liemenėlės skirtos patogumo ieškančioms. Dažniausiai tokio tipo modelius renkasi vyresnio amžiaus moterys arba turinčios labai didelę krutinę. Tokias liemenėles kartais galima priskirti prie sportinių. Vienintelis tokios liemenėlės minusas – ji bus matoma po, kad ir nedidelę iškirptę turinčia palaidinę, todėl tai galbūt geriausias pasirinkimas žiemą, kai rodoma mažiau kūno.

 

Liemenėlė be siūlių

Tokio tipo liemenėlėms naudojama vientisa detalė. Pagal specialią technologiją audinys yra ištempiamas, kad padarytų formą. Tai puikus pasirinkimas, jei norite nepastebimos, neišsiryškinančios po rūbais liemenėlės. Puikiai tinka toms, kurios mėgsta natūralumą, nes jie dažniausiai nebūna stori ir paryškina natūralias formas.

 

Krūtinę didinanti

Tai liemenėlė, kuri turi išimamas pagalvėles arba pakietinimą liemenėlės apačioje. Vizualiai padidina krūtinės dydį ir ją pakelia. Tinka po įvairiais drabužiais. Labiausiai tinka moterims turinčioms nedidelę arba vidutinio dydžio krūtinę. Netinka, toms, kurios nori išlaikyti natūralią formą, nes tokia liemenėlė išties pakeičia bendrą vaizdą.

Gilios iškirptės liemenėlė

Tai liemenėlė su labai siaura centrine dalimi ir įstrižais kaušeliais. Ypač tinka prie rūbų, turinčių gilia iškirptę. Puikus pasirinkimas, mėgstančioms rūbus giliomis iškirptėmis. Nelabai tinka toms, kurios nešioja mažesnį nei C dydį. Netinka aktyviam laisvalaikiui.

 

Multifunkcinės

Tai tokios liemenėlės, kurios turi labai geras petnešėle, kurias reikalui esant gali keisti pagal poreikį. Jeigu reikia jas galima sukryžiuoti nugaroje. Puikiai tinka prie įvairiausių rūbų. Šio tipo liemenėlių petnešėlės, dažniausiai būna, siauros, todėl jei jums nepatinka siauros petnešėlės toks modelis, tikriausiai ne jums.

 

Apimtis mažinanti

Vizualiai sumažinanti apimtis liemenėlė, kuri nesuspaudžia, o suteikia formą. Labiausiai tinka moterims, kurios nori, kad krūtinė atrodytų vizualiai mažesnė.

 

Braletės

Tai labai patogios, plonos, dažnai nėriniuotos liemenėlės. Labiausiai tinka mažą krūtinę turinčioms moterims, nes nesuteikia formos. Braletės labai seksualios ir elegantiškos, tokias liemenėlės neretai renkasi nuotakos. Nelabai tinka moterims, turinčioms didelę krūtinę, dėl tos pačios priežasties, nes yra labai plonos.

 

Yra ir daugiau modelių liemenėliu, pavyzdžiui, sportinės, priklijuojamos ar skirtos nėščiosioms. Tai priskirčiau labai specifinėms prekėms, kai prireikia tik tam tikru gyvenimo momentu. Galbūt paskaičiusi šiuos trumpus aprašymus apie liemenėle, sužinosite kažką naujo ir norite išbandyti kitą modelį, nei įprastai.