Vilniaus regioniniai skelbimų portalai – kokie jų privalumai?

vilniusIeškote skelbimų tinklapių, kuriuose Vilnius būtų vienas iš pagrindinių regionų, pritrauksiančių didžiausią sostinės gyventojų lankytojų srautą? Tokie regioniniai Vilniaus skelbimų portalai pasižymi tuo, kad juose nesilanko kitų miestų gyventojai, todėl prekybininkams bei pirkėjams žymiai lengviau surasti vienas kitą būtent sostinėje. Skelbimų portalai, kurie apsiriboja tik ties vienu miestu, gali pasiūlyti itin didelį potencialių pirkėjų srautą, o bene geriausias privalumas tas, kad tokiuose portaluose apskritai nereikia nieko mokėti – skelbimus vartotojai gali dėti nemokėdami nė cento. Skirtingai nuo didžiųjų portalų, regioniniai Vilniaus skelbimų tinklapiai yra pasiskirstę tik pagal paslaugų bei prekių kategorijas, o nurodant adresus, visuomet leidžiama pasirinkti ir Vilniaus rajonus. Šitokiu būdu lengviau yra surasti pirkėjus ar pardavėjus tam tikruose Vilniaus rajonuose.

Kas liečia paslaugų kainas, tai tokius skelbimus reikia išskirti vien dėl nemokamų skelbimų talpinimo paslaugų. Kaip minėjome – vartotojams leidžiama nemokamai dėti skelbimus, bet taip pat reikia akcentuoti, kad tie skelbimai išbūna itin ilgą laiką. Tiksliau kalbant, vartotojas, patalpinęs skelbimą tokiame regioniniame portale, jį išlaiko tol, kol pats nepašalina. Jeigu patys skelbimo neištrinsite, tai skelbimų portalo administracija jokių veiksmų nesiims – paliks skelbimą galioti ir jis tiesiog bus nustumtas į galą. Tai gana naudingas regioninių portalų pasiūlymas, nes vis dėlto – didieji mokami skelbimų tinklapiai, net ir sumokėjus mokestį, vartotojams skelbimą laikyti leidžia tik ribotą laiką.

Jeigu jūs pasižiūrėtumėte į populiariausius skelbimų tinklapius, kuriuose skelbimų talpinimas yra mokamas, tai pamatytumėte, kad sumokėję mokestį, jūs skelbimo amžinai nelaikysite, nes jis galios daugmaž 30 dienų. Tokį laikotarpį dažniausiai nustato visi mokami skelbimų tinklapiai. Bet, regioniniai skelbimų portalai tokių apribojimų nėra įvedę – skelbimai galioja tol, kol vartotojas savo noru jo nepašalina.

Verta pabrėžti ir tai, kad Vilniaus regionui priklausantys skelbimų portalai siūlo ir neribotą skelbimų talpinimą be papildomų mokesčių. Kai kurie nemokami portalai leidžia įdėti vos kelis nemokamus skelbimus ir paskui jau reikia mokėti talpinimo mokesčius. Štai, kai kurie regioniniai Vilniaus skelbimų portalai leidžia dėti neribotą tokių skelbimų skaičių, o tai yra bene vienas didžiausių privalumų.