Vestuviniai žiedai: ką reikia žinoti apie jų užsakymą internetu?

vestuviniai ziedaiAuksiniai vestuviniai žiedai yra paprasta tradicija, tačiau ne visoms poroms pavyksta rasti norimus dirbinius pagal jų idėjas. Tam geriausia būtų pasitelkti privačius juvelyrinių dirbinių salonus, kuriuose siūloma žiedų gamyba pagal užsakymą. Be abejo, vestuviniai žiedai gali būti užsakomi ir iš el. parduotuvių, tačiau kiekvienu atveju siūloma pirmiau skirti laiko salono ar el. parduotuvės paieškai bei domėjimuisi. Jeigu ketinate užsisakyti vestuvinius žiedus iš specialių salonų, tai tada jums reikia domėtis ar juose siūloma užsakomoji gamyba, nes yra tokių vietų, kuriose savo idėjas pateikti poros negali – kai kur žiedai gaminami pagal standartinius šablonus, tik parenkant skirtingus dydžius.

Vestuviniai žiedai pagal užsakomąją gamyba siūlomi daugelyje vietų, tačiau pabrėžtina, kad tokias paslaugas galima užsisakyti ir internetu. Pavyzdžiui, susiradus patikimą saloną, galima sutarti, jog žiedai būtų pagaminti pagal jūsų norimą dizainą. Ne ką mažiau svarbu – žiedus galima gaminti ir iš klientų turimų aukso atsargų. Tai reiškia, kad kai kurie salonai priima privačius užkasymus, leisdami klientams pateikti ir savo aukso atsargas. Tokiu atveju klientams galutinė kaina sumažėja kaip reikiant, nes nereikia mokėti už medžiagas. Žinant, kad aukso kainos nėra mažos, tai būtų vienas iš naudingesnių pasirinkimų. Tiesa, užsisakydami žiedų gamybos paslaugas, būtinai įvertinkite ir salono reputaciją. Ją apžvelgti galėsite internete.

Kas liečia žiedų užsakymą iš internetinių parduotuvių, tai čia paprasčiausiai reikėtų dairytis į tokias vietas, kurios užsiima legalia prekyba. Žiedus vestuvėms siūlantys salonai neretai turi ir fizines parduotuves, tad el. parduotuvėse galėsite greičiau viską apžiūrėti, o jeigu kils kokių klausimų – galėsite nuvykti į vietą ir įsitikinti, kad perkate tai ką matėte internete. Verta žinoti, kad dauguma porų internetu vestuvinius žiedus įsigyja daug pigiau nei juvelyrinių dirbinių salonuose.

Jeigu ketinate vykti į saloną ir gyvai viską apžiūrėti, tai nenustebkite jeigu pamatysite kiek didesnes kainas. Fizinėse prekyvietėse įprasta, kad prekių kainos yra didesnės, o tas pats taikoma ir juvelyriniams dirbiniams. Iš el. parduotuvių perkami vestuviniai žiedai turi būti kruopščiai pasirenkami, tad žiūrėkite tiek į dydžius, tiek ir į metalo pasirinkimą bei jame esančias priemaišas.