Svajonės namų interjere: miegamojo erdvės žavesys

lovatieseBūtų sunku pasakyti, kiek pasaulyje yra namų. Tai ir kompaktiški namukai, ir šimtų kvadratinių metrų galiūnai. Ir seni daugiabučiai, ir naujos statybos šedevrai. O kur dar visokiausi dvarai, kurie lyg ir atitinka namo sampratą, bet yra daug kartų didesni ir prabangesni… Kad ir kokiame būste gyvenate, ypač aktualu turėti tvarkingą ir patogią miegamojo erdvę. Štai praktiškos lovatiesės pasirinkimas – puiki galimybė atsinaujinti ir suteikti kambariui žavingumo.

Greitas ir nebrangus miegamojo atnaujinimas

Praktiškos lovatiesės vertinamos ir pirkėjų, ir pardavėjų. Pagrindo tam nestinga. Vienas pagrindinių argumentų – tai greitas ir nebrangus miegamojo atnaujinimas.

Atnaujinimas – žodis, dažnai vartojamas kalbant įvairiomis temomis, ne tik apie būsto interjerą. Pavyzdys – automobilis. Kai kurie savininkai transporto priemones keičia kas penkerius ar dešimt metų. Bet tikrai yra vairuotojų, kurie dvejus metus pavažinėję sako „atsibodo“ ir ieško ko nors naujesnio. Namų remontas vyksta kiek kitaip, tvarkant nusiteikiama, kad pokyčiai – ne metams ir ne trejiems, o gerokai ilgesniam laikui.

Deja, yra ir tokių atvejų, kai norisi atnaujinti kambarį, tačiau nekyla rankos, mat prognozės niūrios: ir nepatogumai, ir netvarka, ir išlaidos. Kita vertus, pozityvių pokyčių, bent lengvo atsinaujinimo žmogui norisi. Ir tam nebūtina išleisti tūkstančių eurų. Kas pakeistų erdvę neišlaidaujant? Tai klausimas, į kurį, rodos, sunku rasti atsakymą. Tik neskubėkite teigti, kad bent artimiausią dešimtmetį remonto nenusimato. Dar daugiau: neprivalu atlikti rimto remonto, jei nėra rimtų problemų. Galbūt miegamajame reikia tik nedidelio akcento – vadinasi, užsukate į parduotuvę, išsirenkate naują lovatiesę ir paskui džiaugiatės maloniais erdvės pokyčiais.

Reikia kai ką pasakyti. Dalyką, kuris viską sustato į vietas. Argumentą, nepaliekantį abejonių. Kaina. Praktiškos lovatiesės gali būti nebrangios. Nors kaina paprastai yra sąlyginė sąvoka, lovatiesių asortimentas yra nuostabus. Vos tik prireikia pagyvinti miegamojo interjerą, iškart žinote – kambarys taps dailesnis, o jūsų piniginė išliks pakankamo storio.

Lovatiesė – ne tik gražus daiktas

Mes čia kalbame, kalbame, o jums tikriausiai rūpi išsiaiškinti, kodėl lovatieses pavadinime praktiškomis. Būtina prekė, nepamainomas daiktas, privalomas dalykas, patalynės apsauga – taip šnekama apie lovatieses. Ir ne veltui, mat jūsų patalynė apsaugoma nuo dulkių kaupimosi, nuo susidėvėjimo, nuo tiesioginių saulės spindulių. Pastarasis punktas (apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių) yra ypač svarbus, jei patalynėje yra ryškių spalvų.

Taigi, puikiai suprantate, kodėl praktiškos lovatiesės yra tarsi nedalomas žodžių junginys. Praktiška ir lovatiesė – vienos temos dalys.

Apie svajones

Kaip teigta pradžioje, praktiškos lovatiesės pasirinkimas – puiki galimybė atsinaujinti ir suteikti kambariui žavingumo. Kitaip tariant, lovatiesė – svajonės išpildymas. Su tuo sutiks kiekvienas skaitytojas.

Svajonės – tai, dėl ko reikia pasistengti. Tačiau ne kiekviena svajonė sunkiai įgyvendinama. Jos nevienodo „svorio“. Pastatyti naują namą – ne pusmečio planavimas, daug darbų ir nuolatinis galvojimas. O jei laikas pakeisti vieno kambario grindis, pamąstyti teks, bet darbai neužims nei mėnesio, nei savaitės.

Pasirinkti lovatiesę – dar mažiau rūpesčių nei iškloti grindis. Tad ir svajonė lengviau pasiekiama. Naują lovatiesę pirkėjai paprastai sieja su subtilumu ir romantika, su jaukumu ir estetika. Prieštarauti netikslinga, nes visi apibūdinimai reprezentuoja realią situaciją. O šypsotis skatina svajonės pavertimas realybe. Neištuštinate finansinių atsargų, nesiimate grandiozinio remonto, bet miegamasis – dailesnis ir jaukesnis nei anksčiau. Tokia erdvę, kokios ir norėjote.

Kai lovatiesė patinka, tai miela padrybsoti ir paskaityti. Kai nutiesiate antklodę ir einate miegoti, gerą poilsį žadą komfortiška patalynė. Atėjus rytui ji padeda pozityviai pabusti ir žvaliai keltis. Bet antklodės, pagalvės ir kita – jau atskiro straipsnio temos.