Šiuo metu parduodamos UAB padeda supaprastinti veiklos įteisinimą

parduodamos uabIlgą laiką laukėte kol ateis tinkamas metas pradėti verslą? Dabar kaip būtų naudinga pasidomėti jo įteisinimo klausimais. Šiuo metu Lietuvoje veikia ne viena bendrovė, kuri užsiima tiek įmonių steigimu, tiek jų pardavimu ar paprasčiausiomis konsultacijomis. Geriausia tai, kad tokių įmonių dėka pradedantieji verslininkai ženkliai sumažina išlaidas pradžios metu. Jeigu ir jus kaip tik domina tokios galimybės, tiesiog turėtumėte internete paieškoti jūsų mieste veikiančių įmonių ar privačių asmenų, kurie tuo užsiima. Tikėtina, kad šiuo klausimu jie tikrai galės jums pagelbėti. Kaip bebūtų, tai nereiškia, kad kiekviena bendrovė ar fizinis asmuo teikia kokybiškas įmonių registravimas bei kitas susijusias paslaugas.

Dažniausiai parduodamos UAB yra skirtos tiems, kurie siekia išvengti didžiulių išlaidų bendrovių registravimo metu. Įmonės įsigijimas yra alternatyva registravimui. Ji naudingesnė tiek pinigų, tiek ir laiko atžvilgiu. Mat, įmonę galite įsigyti per dieną, o štai registravimas truks gerokai ilgiau. Žinoma, norint įsigyti įmonę, teks sugaišti šiek tiek laiko. Jeigu apskritai neturite jokių žinių įmonių įsigijimo klausimais, tuomet neprošal būtų pasinaudoti konsultacijomis.

Prieš perkant ar registruojant įmonę, naudinga būtų pasidomėti kodėl verta rinktis ją, o ne tarkime – individualią veiklą. Pastaruoju atveju, jūs būtumėte patys už viską atsakingi, o tai reiškia, kad atsakytumėte netgi savo asmeniniu turtu. Įmonės registruojamos tam, kad visa atsakomybė tektų būtent įmonei, o ne fiziniam asmeniui.

Rinktis UAB yra naudinga dar ir dėl to, kad jos įregistravimo kaštai nėra labai dideli. Net jeigu ir patys nuspręstumėte steigti įmonę be jokios pagalbos, tikėtina, kad išlaidų nebūtų labai jau daug. Bet, jeigu ją steigtumėte per tarpininkus, viskas būtų dar pigiau. Ką jau kalbėti apie įmonių įsigijimą – tai pats optimaliausias variantas.

Norint įsigyti įmonę, jums tiesiog reikia susirasti patikimus pardavėjus. Geriausia būtų kreiptis į tas bendroves, kurios tuo ir užsiima. Tai reiškia, kad jos gali pasiūlyti net ne vieną įmonę – galite rinktis iš kelių ar net didesnio kiekio. Jos tiesiog bus perrašomos jums ir viskas.