Siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą

siuntiniai is anglijos i lietuvaGalvojate kokiais būdais siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą pasiektų greičiausiai? Variantų yra ne vienas, o svarbiausia, kiekvienam yra taikoma ir skirtinga kainodara. Čia kalbame būtent apie siuntų gabentojų ir pervežėjų paslaugas, nes faktas, kad kiekvienas iš jų turi nusistatęs savus skirtingus įkainius, o taip pat ir sąlygos ne visur yra vienodos. Norėtume pabrėžti, kad kiekvienas pervežėjas gali pasiūlyti ir skirtingas galimybes, todėl šiame straipsnyje galite matyti ką šiuo metu siūlo įprasti siuntų gabentojai bei pervežėjai.

Jeigu jus domina siuntiniai Anglija – Lietuva maršrutu, tai turėtumėte žinoti, kad čia galimybės yra itin plačios t.y. kalbame būtent apie gabenimą. Šiuo metu, jūs savo siuntas iš šios šalies galite gabenti naudojantis kurjerių, privačių vežėjų, pašto ar krovinių gabentojų paslaugomis. Kiekviena sritis turi savų ypatumų, tad galime apibendrinti kiekvieną pasirinkimą plačiau.

Kurjerių paslaugų kaina dažniausiai yra standartinė, o tai reiškia, kad ne visada pavyks susitarti su šiuo pervežėju. Gabenant siuntinį minėtu maršrutu, jums teks atitikti reikalavimus t.y. kaina bus nustatoma atsižvelgiant į leidžiamus dydžius – kuo siunta užima daugiau vietos, tuo didesnė gabenimo kaina bus nustatoma. Taip pat reikėtų žinoti, kad ir svoris turi nemažai įtakos gabenimo kainai. Tad apibendrinant galime sakyti, kad naudotis kurjerių paslaugomis yra gana brangoka, jeigu jūsų siunta yra nestandartinio dydžio bei svorio.

Panašios sąlygos galioja naudojantis ir pašto paslaugomis – čia taip pat bus atsižvelgiama į siuntos svorį bei išmatavimą, o tada bus pritaikyti ir reikalingi gabenimo įkainiai. Visa esmė yra tame, kad naudojantis pašto paslaugomis, galite būti tikri – jūsų siunta gavėją pasieks negreitai, nebent jam būtų nustatomas skubus prioritetas, o tai reiškia papildomą sumą tam, kad jūsų siuntinys keliautų kuo greičiau. Taip pat svarbu pabrėžti, kad pašto paslaugos ne visada yra patikimos – čia itin dažnai siuntos pasiekia gavėjus jau apgadintos arba apskritai – gavėjai jų nesulaukia.

Kas liečia krovinių gabenimą, tai čia reikėtų pastebėti, kad šios paslaugos turėtų būti aktualios norintiems pargabenti didelių gabaritų krovinius, kuriuos vargiai pavadintume siuntiniais. Čia kainos yra įprastos – nustatomos pagal svorį bei apimtį, o gavėjus tokie kroviniai pasiekia kaskart skirtingu laiku, nes viskas priklauso būtent nuo gabenimo bendrovės.

Privatūs pervežėjai yra geriausias pasirinkimas ir čia kalbame apie tuos, kurie perveža ne tik siuntinius, bet ir keleivius. Čia siuntų gabenimas yra gana patogus ir pigus, nes paslaugų įkainiai yra labai maži, o siuntiniai Anglija – Lietuva maršrutu gabenami gana greitai.