Poilsis su vaikais pajūrio Alikantėje

Studentavimo laikams ir tokiam amžiui būdingų kelionių laikui prabėgus, pradėjus auginti vaikus, neretai atsiranda ir visai kitokių kelionių poreikis. Jauna mama nori tiesiog saulės, jūros ir saugumo, tėtis siekia, kad kelionė pernelyg neapkrautų šeimos biudžeto ir atostogų metu galėtų tiesiog pamiegoti, pasportuoti ir paskaityti knygą. Tokiu atveju dažnai tenka rinktis kokį nors ramų, nebrangų kurortą, vienas iš populiarių šeimų pasirinkimų – tai Alikantė Ispanijoje. Nedidelis Viduržemio jūros pakrantėje esantis miestas puikiai suteikia visus kurortui būdingus privalumus. Šeimų poilsiui – taip pat. Tad nieko keisto, jog kelionės į Alikantę taip mėgstamos jaunų šeimų.

Kelionės į AlikantęKas ten tokio ypatingo ar neįprasto? Praktiškai nieko, gal net atvirkščiai. Ir būtent todėl kelionės į Alikantę taip mėgstamos. Čia gausite didelį viešbučių ir apartamentų pasirinkimą. Šeimai su pavyzdžiui dviem mažamečiais vaikais tai labai svarbu. Vieni norės gyventi viešbutyje, kur ir pusryčius, ir vakarienę jūs jau gausite, taip nors kelionės metu pailsint nuo maisto ruošos. Kiti atvirkščiai, rinksis apartamentus ir maistą gaminsis patys virtuvėje. Pasirinkimo galimybė – pirmas ir bene svarbiausias kriterijus, nulemiantis įvairių poreikių turistų pritraukimą į Alikantę.

Kitas svarbus dalykas – tai kaina. Jaunoms šeimos dažnai tai lemiamas veiksnys. O kelionės į Alikantę dažnai tikrai pasižymi patraukliomis kainomis. Žinoma, paprastai kelionę į šį Ispanijos miestą dar kainuoja kiek daugiau nei į Kosą, Rodą ar Kiprą rytinėje Viduržemio jūros dalyje. Kita vertus, Ispaniją šeimos renkasi ir dėl artimesnės kultūros, ir dėl saugumo, o pačią Alikantę – dėl ramumo ir tinkamumo vaikams.

Tikrai taip, tėvai tikrai stengiasi atsižvelgti į tai, kad vaikams atostogų metu būtų ir saugu, ir įdomu. Alikantė tam puikiai tinka. Ilgas pakrantės ruožas leidžia rinktis geriausias ir saugiausiai atrodančias vietas pajūryje. Jei vis tiek nepatinka, galite vietiniu autobusu keliolika ar keliasdešimt kilometrų dienai pavažiuoti į kurią nors pusę, ir pasirinkimas dar gerokai išaugs. Alikantėje gana ramu, vyrauja poilsiaujančios šeimos, o ne šėlstantis jaunimas, šeimoms tas labai patinka. Taip pat čia galima rasti įvairiausių vaikams tinkamų pramogų. Nuo smėlio pilių statybų tiesiog jūros pakrantėje, iki vandens parkų ir kitų teminių pramogų vietų. Šis kurortas tikrai pasirengęs priimti tokius turistus.