Planuojate vestuvių šventę sodyboje? Laikas suskubti

Planuodami savo didžiausią ir gražiausią gyvenimo šventę turėtumėte apsvarstyti nemažai kylančių klausimų. Pirmiausia juk reikia pasirinkti datą, susiplanuoti biudžetą, ieškoti vestuvinių žiedų, vestuvių fotografo ir žinoma reikia pagalvoti apie vietą, kuri tiktų vestuvių iškilmėms.

Sodybos nuomaDažnas ir itin populiarus pasirinkimas yra kaimo sodybos. Jos turbūt yra pati patraukliausia priemonė ieškant kainos ir kokybės. Pirmiausia sodyba visada kaimo turizmo sodybą vertą rintis dėl privatumo. Čia būsite ramūs, kad jūsų šventė priklausys tik jums, o ir jūs nesukelsite nepatogumų aplinkiniams.

Sodybos vestuvėms jums pasiūlys pobūvių salę neretai gražios gamtos apsuptyje. Ieškodami sodybos galite rinktis iš gausybės Lietuvoje įsikūrusių sodybų. Neretai jos kuriasi šalia vandens telkinių kaip tvenkiniai, upės ar ežerai. O čia yra svarbu, kad tokios sodybos vestuvėms, pasiūlys ne tik pobūvių salės ar miegamojo ploto nuomą, tačiau ir pirties paslaugas.

Rinkdamiesi sodybą, siūlome tai daryti kaip įmanoma anksčiau, kadangi iš patirties visi puikiai žino, kad Lietuvoje šiltasis sezonas yra ne ilgas. Kalendorinius turime vos tris mėnesius ir didžioji dalis savaitgalių yra planuojamos kaip vestuvinės šventės. Todėl planuodami ir savo didžiąją šventę, siūlome sodybų nuoma pradėti domėtis kaip įmanoma anksčiau. Tokiu atveju turėsite galimybę rinktis iš didesnės pasiūlos. Pradėję paiešką likus nedideliam tarpui iki šventės galite pajusti apmaudą ir graužatį dėl savo vėlavimo, nes kuo arčiau vasaros, tuo daugiau sodybų jau būna rezervuotų. Taip pat galėsite ieškotis jums tinkamiausio varianto, kaip kaimo sodybos su pirtimi, su vaikų žaidimo aikštelėmis, šašlykinėmis, pavėsinėmis, tinklinio ar krepšinio aikštele, galiausiai jeigu mėgstate vandens pramogas, galbūt anksti pradėję užsisakysite pobūvio iškilmes ir šalia gražaus vandens telkinio.

Taigi, ruošdamiesi savo gražiausiai ir svarbiausiai gyvenimo šventei, planuokite kaimo sodybos paieškas kaip įmanoma anksčiau. Planuodami ir rezervuodami ar užsisakydami kaimo turizmo sodybą gerą pusmetį prieš savo šventę, drąsiai galėsite rinktis iš didelės pasiūlos. Nereikės savęs riboti ir galėsite ieškoti sau labiausiai patinkančios sodybos. Kitu atveju galite nusivilti, nes pasiūla bus nedidelė ir negausite tokios kokybės ar kainos, kokios tikėjotės.