Net ir vaikiški drabužiai turi būti perkami atsargiau

vaikiški drabuziaiVaikiškus rūbelius internete parduodantys pardavėjai šiuo metu siūlo itin geras kainas. Tai patvirtina ir el. parduotuvė „MyBooom“, kuri prekiauja vaikiškais drabužiais. Šiuo metu jų kainos yra mažiausios, tačiau parduotuvės atstovai pastebi, kad nemaža dalis tėvų vis dėlto renkasi tokius pardavėjus, kurie kelia įtarimų. Rūbų įsigijimas iš neaiškių pardavėjų yra labai rizikingas, nes tokiais atvejais galima likti be nieko arba tiesiog pirkėjai gauna ne tokios kokybė drabužėlius, kokie buvo žadėti. Tam, kad vaikiškų rūbų įsigijimo metu netektų patirti nuostolių ir apgavysčių, tiesiog reikėtų atidžiai dairytis į pardavėjus – reikia rinktis tik atsakinga prekyba užsiimančias el. parduotuves.

Kreiptis į tuos pardavėjus, kurie neaišku ar prekiauja legaliai, rizikinga todėl, kad daugeliui pirkėjų neleidžiama pasinaudoti vartotojų teisėmis. Trumpai tariant, perkantiems visada yra aktualus prekių grąžinimas arba jų keitimas, o svarbiausia – nemaža dalis tiesiog apsigalvoja ir nori atgauti pinigus. Bet, nelegalūs pardavėjai, kurie siūlo vaikiškus rūbus, vargu norės grąžinti pinigus ar prekes keisti kitomis. Jiems tiesiog vartotojų teisės nėra aktualios. Štai internetinėse parduotuvėse situacija kardinaliai skiriasi – čia visuomet atsižvelgiama į pirkėjų poreikius, tuo labiau, kad nesklandumai šalinami kaip tik įmanoma greičiau. Tad, jeigu jūs vaikiškus rūbus pirktumėte iš patikimų el. parduotuvių, tai bent jau jaustumėtės saugūs rūbų įsigijimo metu.

Taip pat reikėtų akcentuoti ir nesąžiningus pardavėjus, kuriuos tiksliau įvardinti galima kaip sukčius. Trumpai tariant, skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose yra ypač daug pasiūlymų, kuriuose nurodomos mažos vaikiškų rūbų kainos, o bandant juos pirkti, kai kurie pirkėjai tiesiog lieka be nieko – juos apgauna. Štai kodėl neverta dairytis į neaiškius pasiūlymus. Jeigu norite maksimalaus saugumo perkant vaikiškus rūbus, tai jums reikėtų šiek tiek laiko skirti ir pardavėjų apžvalgai t.y. kai jau įsitikinsite, jog pardavėjas yra patikimas, tai tik tada darykite užsakymą.

Kas liečia vaikiškų drabužių kokybę, tai pravartu žinoti, kad mažiausiai kainuojantys rūbeliai dažniausiai gaminami iš ne itin tvirtos tekstilės, tad geriau jau mokėkite keliais centais daugiau, bet bent jau žinosite, kad perkate kokybiškus vaikiškus drabužius.

Daugiau informacijos galite rasti čia.