Londonas – puiki vieta pailsėti už nedidelė sumą

Pigūs aviabilietai iš Vilniaus, Palangos, Rygos, Kauno nuo €10 tik su FlymasterLondonas po Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES vis dar yra vienas patraukliausių traukos centrų tarp pasaulio turistų, bet reikia pabrėžti tai, kad pigiausiai čia atostogauja būtent amerikiečiai. Dolerio ir svaro kursas dabar yra parankesnis už Atlanto gyvenantiems turistams. Bet, europiečiams, įskaitant ir lietuvius, nereikėtų krimstis – Londone vis tiek galima pailsėti už nedidelę sumą. Paprasčiausiai reikia derinti visus atostogų planavimo punktus. Jums teks kiek kitaip užsisakyti visas su turizmu susijusias paslaugas. Brangiausiai moka tie, kurie kreipiasi į populiariausias kelionių agentūras. Tad, jeigu norite keliauti į Londoną ir ten praleisti laiką kuo pigiau, tai būtinai skirkite laiko domėjimuisi.

Pirmiausias žingsnis planuojant išvyką į Londoną būtų susijęs būtent su kelionės transportu. Nesirinkite jokių keltų ar keliavimo per Euro tunelį. Jums geriausia būtų rinktis skrydžius. Aišku – kalba eina ne apie bet kokius skrydžius, o apie ekonominės klasės. Ekonominės klasės skrydžiai yra pigiausi, todėl ne veltui dabar yra tiek daug pigių skrydžių bendrovių. Šios bendrovės siūlo mažiausias bilietų kainas. Jeigu pasirinksite keliones su pigiomis oro linijomis, tai neabejotinai išlošite kainos atžvilgiu. Tiesa, lėktuvo bilietus jūs turėtumėte rinktis ne iš tiesioginių skrydžių bendrovių portalų. Jums reikia rinkis visai kitas svetaines. Užsisakinėjantiems lėktuvų bilietus geriausia būtų ieškoti specializuotų kelionių portalų, kurie prekiauja bilietais.

Tie portalai dažniausiai atrodo kaip eiliniai kelionių tinklapiai, kuriuose nurodomi įvairūs patarimai. Bet, jie tuo pačiu siūlo įsigyti bilietus iš tam tikrų bendrovių. Tie portalai turi atskiras bilietų paieškos sistemas. Įdomiausia tai, kad tos paieškos sistemos rodo ne kažkokios vienos bendrovės pasiūlymus. Tokie portalai nurodo visų pigių skrydžių bendrovių bilietų pasiūlymus. Pagal tai ir rodomi visi pasiūlymai, kurie rikiuojami nuo mažiausios kainos. Neretai tokie portalai nurodo ir paskutinės minutės kelionių pasiūlymus, tad norintiems išvykti ekspromtu tokius tinklapius rinktis tiesiog būtina.

Sutaupius pinigų bilietų įsigijimo metu, jums liks suplanuoti nakvynę. Vėlgi – jokiu būdu neskubėkite dairytis po viešbučių tinklapius. Lietuvoje yra ir tokių interneto svetainių, kurios pateikia pigiausius nakvynės pasiūlymus, o taip pat nesunkiai galite išsinuomoti privatų kambarį iš paprastų vietinių žmonių. Reikės tik susirasti tokias platformas, kurios suveda potencialius klientus su kambarių nuomotojais.

Daugiau skaitykite: flymaster.lt/anglija/londonas.php