Logotipų kūrimas – paslauga būtina jūsų verslui

Įmonės kuriamos greitai ir neskausmingai, tačiau gerai verslo pradžiai būtinas geras įvaizdis. Norint pradėti verslą sėkmingai šiais laikais yra būtina kokybiška ir išvaizdi svetainė, bei įmonės veiklą pristatantis ar paslaugas, prekes atvaizduojantis logotipas. Logotipų kūrimas yra paslauga, kurią teikia dizaineriai, gyvenantys iš šio amato. Kaip rasti ir išsirinkti kokybiškai dirbantį dizainerį ir nelikti nusivylus galutiniu gaminiu, produktu – logotipu? Į šį klausimą ir pabandysime atsakyti šiame straipsnyje.

Logotipų kūrėjaiSvarbiausia – susiraskite vietą, kurioje skelbiasi logotipų kūrėjai, šiose vietose jie dažniausiai pateikia ir savo darbų pavyzdžius, vadinamąjį portfolio. Išnagrinėkite darbų pavyzdžius, galbūt juose pastebėsite žinomus prekės ženklus, kurie jau užsitarnavo savo vardą, o galbūt pažįstamus verslininkus ar įmonių savininkus, kurie pasidalins įspūdžiais dirbant su jūsų išsirinktu logotipo kūrėju. Šioje vietoje prasidės pirmasis žinksnis link paslaugos, kuri vadinasi logotipo kūrimas.

Jeigu išsirinkote patikimą, ilgai dirbantį specialistą greičiausiai teks pasirašyti sutartį ir apmokėti už darbus iš anksto pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Nes gerai vertinami specialistai savo darbo laiką vertina ir nešvaisto jo, tad ir be pinigų nepradeda dirbti. Tačiau pradedantys arba dar ne tokie patyrę kūrėjai gali priimti apmokėjimą po darbo arba dalinį apmokėjimą prieš darbą ir likusią dalį – po darbų.

Būtinai įspėkite logotipo kūrėją, jog nenaudotų kopijuotų detalių, elementų iš kitų įmonių logotipų, juk nenorite, kad ateityje išaugęs jūsų verslas būtų kaltinamas plagijavimu? Greičiausiai pirmasis dizainerio pateiktas variantas jums netiks, nebent puikiai nupasakojote savo lūkesčius ir neturite didžiulių pageidavimų. Tad būkite nusiteikę logotipų pakeitimams, skirtingų versijų vertinimams bei pasirinkimui vienintelės versijos iš kelių siūlomų.

Taigi, renkantis logotipo kūrėją ir kuriant logotipą svarbiausia yra išsirinkti patikimą ir gerai vertinamą dizainerį, tuomet greičiausiai neliksite nusivylę ir turėsite kokybišką gaminį, kurį galėsite naudoti ilgą laiką savo įmonės svetainėje, spaudoje, reklamose. Taip pat nepamirškite pažiūrėti kūrėjo darbų viešai prieinamose vietose – jo facebook puslapyje, internetiniame portfolio puslapyje, o galbūt instagram paskyroje, taip galėsite įvertinti ar jo kuriami logotipai tinka jums.