Langai turi būti montuojami profesionalų

langaiŠiuo metu langų pirkimas Lietuvoje yra apmažėjęs kartu su statybų verslu, tačiau tai nekeičia fakto, kad langų pasirinkimas turėtų būti atidus. Žinoma, kiekvienas jums sakys, kad mediniai ar kažkokie kiti langai yra geriausi, tačiau esmė yra tame, kad geriausią produkciją pasiūlys langų gamybos lyderiai. Jų paslaugų kainos mažiausios, o darbų kokybė  – geriausia. Neretai nežinomos bendrovės klientams pridaro ir rūpesčių – netinkamų išmatavimų langus sudeda su tam tikrai brokais, kuriuos taisyti turi jau kiti specialistai, todėl kiekvieną kartą aptikus naują įmonę, siūlytume pirmiausia apie ją sužinoti viską, įskaitant ir atsiliepimus.

Vienas dažniausiai pasitaikančių langų montavimo brokų yra būtent nekokybiškas įstatymas. Langai, kad ir kokie jie bebūtų, visada turi būti sudedami su tam tikru pasvirimu, kad ant langų nesikauptų kondensatas. Kai viskas sudedama lygiai, tai net ir menkiausia drėgmė ant langų bus matoma, o tai reiškia, kad dėl drėgmės atsiras ir pelėsis – jis ypač pavojingas mediniams langams. Su plastikiniais langais galbūt tokios problemos išvengsite, tačiau galbūt atsiras kita – kondensatas gali pritraukti daugybę dulkių, kurios paprasčiausiai išpurvins jūsų langus. Tai reiškia, kad nekokybiškai sumontuoti langai gali sukelti nepatogumų dėl dažno jų valymo.

Langus geriausia būtų susidėti užsisakant kartu ir visas kitas paslaugas. Kai kurie langų pardavėjai imasi ir skardinimo darbų. Tai reiškia, kad jums gali būti sudedamos ne tik vidaus, bet ir išorinės skardinės palangės. Tai yra būtina, tačiau ne visi langų gamintojai ir pardavėjai gali pasiūlyti šiuos darbus, todėl teks kreiptis į atskirus specialistus. Vienas svarbiausių aspektų yra tas, kad skardinimo metu, po palange būtų užtektinai pripurškiama specialių putų. Jos yra reikalingos net tik tam, kad palangė laikytųsi tvirtai ir vėjo metu nebūtų nuplėšiama, bet ir tam, kad ji saugotų vidų nuo šalčio. Po palange negali būti jokių plyšių, per kuriuos galėtų prasiskverbti oras, nes kitus atveju, iš vidaus po langu ims pelyti sienos, o tada jau tikrai patirsite daug išlaidų renovacijos metu.