Kodėl verta pasinaudoti baidarių nuoma Voke?

Jeigu mėgstate plaukti baidarėmis ar tiesiog veikti ką nors įdomaus savo laisvalaikiu, tuomet mes galime rekomenduoti baidarių nuoma Voke – tai yra iš tiesų labai smagi upė, kuri iš jūsų pareikalaus ir fizinio pasiruošimo, ir ištvermės, tačiau tikrai sukels nuoširdžią šypseną jūsų veide.

Pagal trasos sudėtingumą, Vokė yra lyginama su Vilnele – sunku pasakyti, kuri trasa yra sudėtingesnė, tačiau faktas, kai vienoje Vokės vietoje būna rengiamos baidarių slalomo rungtynės. Tai jau daug ką reiškia – vadinasi, ten tikrai yra ką veikti ekstremalių pojūčių mėgėjams. Be jokios abejonės, čia bus daug staigių posūkių, taip pat ir įvairių medžių, išsikišusių iš vandens bei kitokių kliūčių. Tad tikrai reikia fizinio pasiruošimo ir geros nuotaikos.

Baidarių nuoma VokeJeigu mėgstate šiek tiek ramesnį pasiplaukiojimą, tuomet iš pradžių išsinuomokite baidares ir pamėginkite plaukti per Nerį. Jeigu jums ten patiks, tuomet galite pamėginti vieną iš ramesnių trasų Vokėje – o jeigu Neryje pajusite, kad viskas pernelyg ramu, gal verta iš karto išsinuomoti baidares ir leistis į nuotykį vidutinio ar net maksimalaus sudėtingumo trasoje Vokėje? Paliekame tai jums nuspręsti, tačiau garantuojame, kad bus tikrai smagu.

Dažniausiai, trasos Vokėje yra įveikiamos per tris – šešias valandas. Ilgiausia trasa gali būti, jeigu pradinis taškas – nuo Pagirių. Visgi, pagal individualų pageidavimą galima prailginti trasą dar lengviau – galbūt norite plaukti ne vieną dieną? Viską įmanoma suderinti pagal tai, kaip plaukiojimui pasiruošę žmonės, plaukiantys kartu su jumis. Dažniausiai, vienam žmogui baidarių nuoma Voke kainuoja dešimt eurų. Jeigu yra nemaža kompanija, tuomet galimos didelės nuolaidos arba bent jau galite būti nemokamai atvežti į pradinį trasos taką.

Baidarių nuoma Voke yra iš tiesų šaunus dalykas visiems, kas nori prasmingai praleisti laisvalaikį ir nebijo išbandymų – tai nėra lengva trasa, pasiruoškite, kad Vokė jus gali palinksminti staigmenomis. Visgi, visi aštrių pojūčių mėgėjai čia jausis kaip rojuje ir net neabejojame, kad dar ne kartą sugrįš, nes Vokė juos sužavės savo nenuspėjamumu!