Kemperių nuoma – puikus pasirinkimas norintiems keliauti patogiai ir neišleisti daug pinigų

Keliones paprastai reikia planuoti iš anksto, nes turite nuspręsti, kur norite nukeliauti ir ką pamatyti. Geriausia keliauti yra mašina. Tai pakankamai greitas būdas, kuris leis aplankyti daug vietų, galėsite nuvažiuoti ten kur norite ir bet kada sustoti ten, kur jums atrodo įdomu. Jei keliausite mašina, jums būtinai reikės vietos nakvynei, nes ilgos kelionės automobilyje taps tiesiog varginančios. Todėl reikia pamąstyti, kur galėsite nakvoti ir koks nakvynės būdas jums yra priimtinas.

Kemperiu nuomaGalite rinktis palapinę, jei keliaujate ten, kur nėra šalta ir mėgstate gamtą. Taip pat galite apsistoti ir viešbučio kambaryje. Tačiau abu šie pasirinkimai gali sukelti tam tikrų nepatogumų. Jei miegosite palapinėje, gali būti, kad tiesiog nepajėgsite gerai išsimiegoti, dėl įvairių aplinkos veiksnių ar nepatogaus miegmaišio. Nors viešbučio kambarys skamba viliojančiai, jam reikės išleisti nemažą sumą pinigų. Ypač jei keliaujate su šeima, išlaidos gali tapti tiesiog per didelės. Jei nei vienas iš šių pasirinkimų jūsų netenkina, vertėtų pagalvoti apie kitus keliavimo ir nakvynės būdus.

Kemperis – puikus pasirinkimas, norintiems keliauti, gerai pailsėti ir sutaupyti. Žinoma, nauji kemperiai kainuoja pakankamai daug, bet nebūtina jų pirkti, nes galite išsinuomoti. Kemperiu nuoma tampa vis populiaresnė. Ją renkasi žmonės, kurie ne taip dažnai keliauja ir tie, kuriems nuosavo kemperio tiesiog nereikia. Numos punktuose galėsite išsirinkti norimą kemperio tipą už jums prieinamą kainą. Svarbu tik nuspręsti, kokio kemperio jums reikės

Pagrindinės kemperių rūšys yra: integruoti kemperiai ir priekabos. Integruoti kemperiai yra panašūs į autobusą. Galite rinktis pilnai arba dalinai integruotą. Neišlipdami iš kemperio galėsite laisvai jame vaikščioti. Jie yra gana brangūs, tačiau labiausiai pritaikyti tolimoms ir jaukioms kelionėms su draugais ar šeima. Jei negalite sau leisti įsigyti tokio tipo kemperio, galite rinktis paprastesnius namus ant ratų, kurie primins nedidelį mikroautobusą. Tai priklausys nuo to kiek žmonių planuoja vykti į kelionę ir kiek pinigų galite išleisti nuomai. Žinoma, ne ką prastesnis pasirinkimas yra prikabos tipo kemperis. Jį galėsite prikabinti prie savo mašinos ir patogiai gabentis visus daiktus bei nakvynės vietą kartu su savimi. Tai geras pasirinkimas, jei planuojate palikti kemperį palikti poilsiavietėje ir važinėti po apylinkes su savo mašina be papildomos apkrovos.

Nuomos punktuose rasite įvairių rūšių ir dydžių kemperių. Kiekvieną kartą vykdami į naują kelionę galėsite išmėginti norimą ir tuomet žinosite, koks variantas jums labiausiai tinka.