Keltuvai – viena iš reikalingiausių servisų įrangų

Dažnai verslininkai pradedami automobilių remonto verslą susiduria su problema, kad pritrūksta pradinio kapitalo, kuris būtų reikalingas vienai ar kitai serviso įrangai įsigyti. Todėl pradeda galvoti kokią įranga nusipirkti, o kurios atsisakyti, kadangi visai norimai įrangai neužtenka pinigų. Tačiau yra tokios įrangos be kurios sunku įsivaizduoti serviso kasdienybę, viena iš tokių įrangų yra keltuvai. Juos galima pamatyti kiekviename servise ir tuoj paaiškinsime kodėl.

Serviso įrangos, be kurios sunku yra įsivaizduoti serviso darbo kasdienybę, yra nemažai. Servisams beveik kiekvieną dieną reikia ratų balansavimo ar padangų montavimo staklių, suvirinimo įrangos, diagnostikos prietaiso, oro kompresoriau ar kitokių įvairiausių įrankių. Tačiau keltuvai yra reikalingai kiekvienam servisui, nes tai yra tokia serviso įranga, kuri yra labai praktiška. Daugelis automobilių remonto įrangos yra specializuota ir gali atlikti konkretų vieną ar susijusius kelis veiksmus. Tačiau keltuvai yra panaudojami daugelyje veiklų ir atliekant įvairius automobilių remonto darbus.keltuvai

Patys keltuvai tikrai nieko neremontuoja, tačiau prisideda prie tam tikrų automobilių remonto darbų. Pakėlus automobilį galima patogiai atlikti daug įvairių darbų, kaip pavyzdžiui, pakeisti automobiliui tepalus, pakeisti ratus, nuimti greičių dėžę ir dar daugelį kitų darbų. Būtent tokia yra pagrindinė keltuvo paskirtis, t.y. pakelti transporto priemonę ir jau tada atlikti įvairius automobilio remonto veiksmus.

Seniau, kai dar nebūdavo keltuvų arba jų populiarumas buvo labai mažas, tai buvo naudojamos duobės. Kuomet serviso grindyse buvo išbetonuojamas duobė, kurią automobilio ratai apžergdavo. Tačiau iš jos reikėdavo nuolatos laipioti, joje yra tamsiau, taip pat sumažėja įvairesnių darbų atlikimo tikimybė. Kaip pavyzdžiui, naudojant duobę neišeitų pakeisti rato, kadangi reikia papildomai jau tada domkrato. Todėl keltuvai tikrai yra praktiškesni ir naudingesni.

Mechanikai naudodami keltuvą sutaupo laiko ir energijos. Servise naudojami auto keltuvai automobilį pakelia per keliasdešimt sekundžių, todėl sutaupoma taip brangaus laiko. Taip pat mechanikai sutaupo energijos, kadangi nereikia atlikti jokio veiksmo, kuris pareikalautų fizinių jėgų, apart mygtuko ar rankenėlės paspaudimo. Tad keltuvai tikrai yra viena reikalingiausių servisų įrangų, kuri padeda mechanikams atlikti daug įvairių remonto darbų.