Kaip profesionaliai prižiūrėti veido odą?

Daugeliui iš mūsų, apsilankymas grožio salone prilygsta pačiam geriausiam poilsiui. Visos procedūros leidžia mums pailsėti ir atsipalaiduoti, o mainais už tai gauname nuostabią veido odą. Tačiau labai dažnai apsilankyti grožio salone tiesiog pritrūksta laiko. Tokiems atvejams, visas norimas procedūras galite atlikti namuose. Šitaip galėsite pasikliauti tik savimi ir atlikti visas norimas procedūras, sutaupydami marias laiko. Tačiau ką turime žinoti, kad profesionaliai prižiūrėti savo veido odą?

Visų pirma, svarbiausiai yra įsitikinti, kad jus supanti aplinka yra tinkama ir paruošta darbui. Dažniausiai pasirenkama patalpa – tai vonios kambarys. Apšvietimas neturėtų būti pernelyg ryškus, labiausiai tinka voniai būdinga silpna gelsva spalva, taip pat galite užsidegti žvakę, šitaip sukursite jaukesnę atmosferą.
Geriausias laikas, kada galite pasirūpinti savo oda – tai vakaras. Šitaip galėsite visiškai neskubėti ir ramiai atlikti savo procedūras, o visas jūsų darbas nenueis šuniui ant uodegos, kadangi oda galės laisvai kvėpuoti ir ilsėtis, kai tuo tarpu dieną ramybę greičiausiai sudrums papildomas makiažo sluoksnis.
Pats pirmas žingsnis, geros priežiūros link, tai atsargus ir rūpestingas makiažo valymas. Svarbiausia yra gerai sudrėkinti veidą, o ištepus jį veido prausikliu lėtai ir švelniai masažuoti. Pasirinkite veidui tinkamą plaušinę, sudrėkinę ją nuvalykite bemuilį prausiklį. Po šių procedūrų galite viską nuplauti vandeniu. Veido plaušinė yra naudojama kiekviename grožio salone, nes ji žymiai geriau nuvalo makiažą, nei paprastas skalavimas vandeniu, tad jei norite profesionaliai prižiūrėti odą namuose, būtinai ją nusipirkite.

Siekiant gerai prižiūrėti odą, makiažo kursai nėra būtini. Gerai nuvalius makiažą, bent porą kartų per savaitę derėtų nušveisti odą. Dauguma šveitimui namuose naudoja mechaninius šveitiklius, tačiau tiesiog pašalinti negyvą odą nepakanka. Ypatingai tais atvejais, kai jūsų oda jautri, šis metodas yra visiškai netinkamas, kadangi jis gali net pakenkti odai ir trukdyti jai sveikai atsinaujinti. Siekiant aukštos kokybės priežiūros, naudokite grožio salonuose plačiai naudojamus rūgštinius šveitiklius, kurie lėtai ir gražiai nulupa odą, tad ji nėra pažeidžiama ir gražiai atsinaujina. Šitoks odos šveitimas puikiai tinka raukšlėtai bei brandžiai odai atjauninti.

Kiekvienas pradedantysis kosmetologas siekia tobulėti ir kvalifikuotis savo srityje. Mesoderma seminarai Kaune puikiai tinka žmonėms, plačiau besidomintiems kosmetologija. Kursai Kaune padės jums sukurti puikias sąlygas namuose arba net atsidaryti savo nuosavą grožio saloną. Mesoderma kosmetologijos kursai – tai puiki pradžia kiekvienam naujam kosmetologui.

Tačiau jei jūsų nedomina kosmetologija ir tenorite geriau pasirūpinti savo nuvarginta oda, rekomenduojame išbandyti mikrodermabraziją. Ši odos šveitimo procedūra padarys jūsų odą daug elastingesnę, gyvesnę bei skaistesnę. Tai viena geriausių odos priežiūros procedūrų, kurią susirūpinę dėl savo odos sveikatos privalo išbandyti. Profesionaliai prižiūrėti odą nėra sunku. Svarbiausiai yra turėti tinkamas priemones bei mokėti jomis naudotis. Šitaip oda išliks jaunatviška daug ilgiau.