Kaip buhalterinių paslaugų įmonė gali padėti jūsų verslui?

buhalterinė apskaitaJei turite verslą, jums reikalinga buhalterio pagalba. Šiuo atveju turite kelias išeitis – galite samdyti atskirą buhalterį, galite investuoti į su šia sritimi nesusijusio, tačiau įmonėje dirbančio darbuotojo mokymus arba galite samdyti atskirą buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, pvz., FRONDITA, UAB, kuri pasirūpintų visais buhalterinės apskaitos darbais. Ne vienerius metus rinkoje sėkmingai dirbančios įmonės siūlo profesionalias apskaitos tvarkymo paslaugas, orientuotas į individualios įmonės veiklą. Tai praktiškas sprendimas, taupantis jūsų laiką ir pinigus.

 

Kodėl verta dirbti su buhalterinės apskaitos įmone?

Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nėra lengvas darbas. Dėl šios priežasties visuomet rizikuosite, jei buhalteriją patikėsite žmogui, kuris nėra susijęs su minėtąja sritimi. Visų pirma, turite žinoti, kad buhalterijos darbai ir apskaitos tvarkymas reikalauja ilgametės patirties ir daugybės žinių, todėl vos kelių savaičių kursai niekuomet negalės užtikrinti tos kokybės, kurios jums reikia, net ir tuomet, jei valdote nedidelę įmonę. Deja, net ir menka buhalterio padaryta klaida gali turėti gana rimtų pasekmių ir sukelti tiek finansinių bėdų, tiek stabdyti visos įmonės veiklą. Atskiro buhalterio samdymas, žinoma, išspręstų šiuos rūpesčius, tačiau buhalterio išlaikymas kainuos gana didelius pinigus. Jums reikės mokėti algą ir mokesčius, sukurti darbo vietą, nupirkti darbo įrangą ir reikalingas programas. Tokių išlaidų daugelis smulkesnių ar vidutinių verslų negali sau leisti.

Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės padeda sumažinti rūpesčių bagažą – jums nereikia investuoti didelių pinigų į atskiro buhalterio samdymą, tačiau gaunate visą reikalingų paslaugų komplektą. Turbūt nereikia nei sakyti, kad verslo sėkmė neatsiejama nuo tinkamos komandos pasirinkimo, todėl profesionali buhalterinių paslaugų įmonė prisideda prie verslo tikslų, mažina jūsų rūpesčių bagažą, padeda išvengti brangiai kainuojančių klaidų ir sėkmingai tęsti suplanuotus darbus. Iš tiesų, nuo tinkamai vykdomų buhalterinių paslaugų priklauso ir verslo sėkmė, ir sklandus įmonės veikimas.

 

Kokias paslaugas teikia buhalterinės apskaitos įmonės?

Kvalifikuoti buhalteriai Kaune (ar kitame mieste) rūpinasi darbo užmokesčio mokėjimu ir kitų įmokų, pvz., socialinio draudimo, laikinojo nedarbingumo išmokų, motinystės atostogų, kasmetinių atostogų ar viršvalandžių apskaita bei administravimu, bendradarbiauja su oficialiomis institucijomis ir finansinius įmonės srautus kontroliuojančiais organais. Profesionali komanda užtikrina, kad jų klientui, t. y. jūsų įmonei, bus suteiktos kompleksinės apskaitos paslaugos, garantuoja nepertraukiamą buhalterinės apskaitos vykdymą be atostogų dienų ar nedarbingumo laikotarpių. Jei turite klausimų ar abejonių, buhalterinės apskaitos įmonės suteiks išsamias konsultacijas dėl mokesčių bei išlaidų optimizavimo, patars jums aktualiais finansiniais klausimais.