Durys namams – kaip pasirinkti?

durysGalvojate atnaujinti savo būstą? Norite jame jaustis saugūs? Jums reikia keisti duris – dauguma vagysčių yra atliekamos būtent todėl, kad gyventojai mažai susirūpina savo saugumu. Šiuo metu įvairios durys gali būti vienas geriausių pasirinkimų, nes tinkamai jas įmontavus, galite net nesibaiminti – vagys jų neišlauš. Žinoma, yra tam tikrų niuansų, tad šiame straipsnyje apibendrinkime kaip turėtų būti pasirenkamos Durys, jog patalpa būtų maksimaliai apsaugota nuo įsilaužimų.

Butuose ir kituose namuose yra rekomenduojama naudoti šarvuotas duris, tačiau čia svarbiausias aspektas yra jų pasirinkimas. Yra tokių bendrovių, kurios bandys įkišti gana nekokybiškas duris, kurias vagims išlaužti nebus sunku. Trumpai tariant, šarvuotų durų įsigijimo metu, jums reikia ne tik rinktis tai kas kokybiška, bet ir pasirinkti papildomas paslaugas – jų montavimas yra gana sudėtingas, tad tokius darbus patiems atlikti nereikėtų. Kas svarbiausia – nemažai žmonių bando sutaupyti todėl bando tokias duris montuoti patys – tai yra didžiausia klaida. Tam, kad durys būtų sumontuotos pagal visus saugumo reikalavimus, būtina kreiptis į specialistus. Aiškiau tariant, kai kurie žmonės galvoja, kad tokių durų montavimas yra nesudėtingas ir yra lygiai toks pats kaip ir eilinių durų – viskas yra kiek kitaip, nes jeigu montuosite įprastais būdais, tai net ir šarvuotas duris vagims nebus sudėtinga išlaužti. Čia reikalingas kruopštus darbas, tad jokiu būdu patys to nedarykite – kreipkitės į profesionalus.

Kas liečia durų pasirinkimą, tai pastebima, kad nemažai žmonių renkasi viengubas duris – jeigu norite maksimalaus saugumo, imkite visą komplektą – išorines duris ir vidines. Jų dėka, vagims bus dar sudėtingiau įsilaužti, nes jiems teks dirbti ne prie vienų durų, o dviejų, o tai reiškia, kad vienoms jie bus pasiruošę, o kitoms ne.

Kais liečia kainą, tai jokiu būdu nėra rekomenduojama rinktis pigių durų – jas turite pirkti už atitinkamą kainą. Patys pagalvokite – kokios šarvuotos durys kainuos lygiai tiek pat kiek paprastos medinės? Kaina yra viena svarbiausių rodiklių.

Taip pat būtina pastebėti, kad duris reikėtų rinktis su sudėtingomis rakinimo sistemomis – nepirkite tokių durų, kurios yra rakinamos su viena standartine spyna – kuo daugiau užraktų, tuo geriau saugumo atžvilgiu.