Darbas internetu: ką reikia žinoti apie tinklaraščio pradžią?

darbas internetuGalvojate koks darbas internetu jums būtų patraukliausias? Su laiku internete vis daugėja įvairių dienoraščių, kuriuose įvairaus amžiaus žmonės stengiasi pagerinti savo rašymo įgūdžius. Taip, linkstame link to, kad dabar ypač geras laikas pradėti uždirbinėti iš rašymo. Ne, jums nereikia būti žurnalistu, turėti aukštąjį filologinį išsilavinimą ir t.t. Jums paprasčiausiai reikia pradėti rašyti įvairius straipsnius, o dažniausiai tokius, kurie būtų aktualūs ir patiems. Juk iš pomėgio visada smagu užsidirbti, tiesa? Rašymo paslaugas teikia tiek įmonės, tiek privatūs asmenys, tačiau vis dažniau galime pamatyti ir paprastus studentus, kurie parduoda įvairius straipsnius savo tinklaraščiuose. Ką gi reikėtų žinoti apie tokį darbą internetu?

Pirmiausia, jums reikia turėti paprastą interneto svetainę, kurią pildytumėte įvairiausiais straipsniais. Jums nėra būtina laukti kol kažkas užsisakys straipsnį pas jus, tiesiog rašote tame tinklaraštyje apie tai ką mėgstate. Čia yra labai svarbu pastebėti tai, kad kuo daugiau straipsnių turėsite savo svetainėje, tuo didesnį lankumą generuos jūsų darbas. Trumpai tariant, jūs galite savo svetainę padaryti labai lankomą, jeigu nuolatos ją pildysite įdomiais straipsniais. Kodėl pradžioje minėjome, jog jums nėra būtinas aukštasis išsilavinimas? Taip yra todėl, kad tokius tinklaraščius dažniausiai skaito bendraminčiai, tad jie galbūt tik pastebės jūsų gramatines klaidas, bet per daug nepeiks, jiems svarbi pati informacija. Aišku, jeigu rašysite su visomis lietuviškomis raidėmis ir visus sakinius tinkamai atskirsite kableliais, prie jūsų rašymo stiliaus ko gero niekas nesikabinės.

Eikime prie uždarbio. Savo tinklaraštyje jūs galėsite parduoti reklamą arba kaip minėjome – talpinti užsakomuosius straipsnius. Kas tai yra? Paprasčiausiai, į jus kreipsis kažkokia įmonė ir paprašys, kad savo svetainėje parašytume gerą straipsnį apie kažkokį produktą – paslaugą/prekę. Žinoma, galbūt jūs ja nebūsite pasinaudoję, tačiau jums reikės tiesiog parašyti atsiliepimą ar kažkaip kitaip parašyti straipsnį apie tą produktą. Jūs už tai gausite tam tikrą mokestį, kurį galėsite patys ir nusistatyti. Žinoma, jums reikės palikti ir nuorodą į svetainę, kurioje galime nusipirkti/užsisakyti tą aprašytą prekę ar paslaugą. Kuo daugiau tokių straipsnių parduosite, tuo didesnis jūsų uždarbis. Tad nesnauskite ir gerinkite savo rašymo įgūdžius!