Dantų protezai padės atstatyti dantis

Įvairių protezų rūšių šiandien yra tikrai nemažai, tad kiekvienu atveju gali būti parenkami tinkamiausi dantų protezai, kurie padės atstatyti dantis. Kiekvienu atveju odontologas gali parinkti pačius tinkamiausius protezus,  todėl verta pasirinkti kliniką ir užsiregistruoti konsultacijai.

Kaip pasirinkti odontologijos kliniką?

Dantų protezai Visų pirma, klinika turi būti patikima, tad įvertinkite, kaip apie ją atsiliepia klientai. Kuo populiaresnė yra odontologijos klinika, tuo daugiau atsiliepimų galėsite rasti internetinėje erdvėje. Taip pat gana dažnais atvejais tinkamiausias klinikas gali rekomenduoti ir draugai ar giminaičiai, tad galėsite nuspręsti, koks pasirinkimas gali būti pačiu geriausiu. Taip pat klinikas gali rekomenduoti ir pažįstami asmenys, tad verta prašyti patarimų.  Dažnais atvejais yra tikimasi, kad klinika bus įsikūrusi pakankamai patogioje vietoje, nes dantų protezavimas kartais susideda iš kelių etapų. Taip pat gali būti svarbu ir tai, koks yra klinikos darbo laikas. Visą šią informaciją galima rasti internetinėse klinikų svetainėse, tad bus galima nuspręsti, kokie sprendimai yra patys palankiausi.

Kokią protezų rūšį pasirinkti?

  • Išimami protezai yra pigiausias variantas, kurį dažniausiai pasirenka senyvo amžiaus žmonės. Išimami protezai – tai dantų plokštelės, kurias nakčiai reikia išsiimti ir pamerkti į specialų tirpalą. Paprastai šie protezai yra gaminami iš plastiko, todėl svarbu nekramtyti ypatingai kieto ir lipnaus maisto;
  • Dantų vainikėliai yra populiariausia protezų rūšis. Šie protezai gali būti taikomi tada, kai dantys yra nuskelti. Įprastas plombavimas tokioje situacijoje negalės pagelbėti, tad toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių;
  • Dantų užklotai – tai toks protezavimo būdas, kuris gali būti taikomas dylantiems dantims. Svarbu pasirūpinti, kad dantys tarnautų pakankamai ilgą laiką, tad tokia galimybė iš tiesų gali būti viena palankiausių;
  • Dantų laminatės – tai estetinis dantų protezavimo būdas, kuris  gali padėti pakeisti priekinių dantų spalvą bei formą. Dantų laminatės yra plonos porceliano plokštelės, kuriomis yra dengiama išorinė dantų pusė, ir jos gali tarnauti maždaug dešimt metų ir ilgiau.

Tinkamiausias dantų protezavimo būdas bus parenkamas kiekvienu atveju individualiai. Jei jus domina ši galimybė, užsirašykite konsultacijai, ir odontologas tikrai parinktis tinkamiausią protezavimo būdą.

Kiek kainuos dantų protezai?

Kaina visada priklauso nuo to, koks yra pasirenkamas dantų protezavimo būdas, ir kokia pasirenkama klinika. Bet kuriuo atveju tikrai atrasite tokius pasiūlymus, kurie jums būtų patys palankiausi, ir galėsite užsiregistruoti konsultacijai. Nors dažnai yra manoma, kad dantų protezavimas gali būti pernelyg brangus, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir visada yra galimybė atrasti pačius palankiausius pasiūlymus. Jums tereikia įvertinti, kokia klinika gali pasiūlyti dantų protezavimą pačiomis palankiausiomis sąlygomis, ir netrukus galėsite užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu  galėsite sužinoti, kiek tiksliau kainuos protezavimo paslaugos.