Baldų dekoravimas naminėmis priemonėmis

baldu atnaujinimasKiekvienas žmogus skirtingai suvokia, kas yra svajonių namai. Kol vienam svarbiausia kuo didesnės patalpos ir sodas – tuo tarpu kiti orientuojasi į vidų, kadangi tik gražus interjeras gali padėti džiaugtis ir gražiais namais. Baldų gamyba Kaune kuria tiek vienetinius, tiek masinius baldus, kuriuos įsigijus galite nesunkiai susikurti savo svajonių interjerą.

Vienetiniai baldai yra unikalūs, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių renkasi baldų pagal individualius užsakymus gamybą. Deja, tokie baldai yra brangesni ir paprasčiausiai ne visiems prieinami. Galimybė – pirkti masiškai gaminamus baldus ir juos dekoruoti savomis priemonėmis.

Akrilo dažai

Kodėl būtent akrilo? Kadangi jie labai sodriai pasidengia ir ilgai išlieka, tačiau jeigu dažant suklysite – korekcija nebus sudėtinga. Taip pat patogu tai, kad šie dažai gana lengvai nusivalo nuo medžio, taigi po kiek laiko atsibodus sukurtą piešinį galima nesunkiai pakeisti nauju. Baldų gamyba Kaune dažniausiai orientuojasi į medinius gaminius. O būtent pastaruosius dekoruoti (ne tik su akrilu) yra lengviausia.

Sendinimas

Tai vienas populiariausių būdų atnaujinti jau atsibodusius baldus arba įsigijus naujus juos paversti tokiais, kokių niekas kitas neturi. Vėlgi, pasendinti galima tik medinius baldus ir tokius, kurie gaminami iš medžio plokščių. Dažniausiai užtenka švitrinio popieriaus, tačiau jeigu norite efektą padidinti, tokiu atveju labai gelbsti dažai. Galiausiai, puiki galimybė yra nutrinti medinius paviršius ir paskui ant jų užtepti lako.

Dekupažas

Apie šią techniką galima rasti labai daug informacijos. Priemonės nėra brangios, o juolab galima dekupažą atlikti naudojant namines priemones: servetėles ir lipalo klijus. Jis puikiai daromas ne tik ant medinių paviršių tačiau ir ant plastikinių spintų. Svarbiausia tai, kad nuvalyti taip pat yra labai paprasta, tad jeigu niekada iki šiol nebadėte šios technikos – nebūtinai viskas turi pavykti iš pirmo karto. Svarbiausia, kad pasirinktas paveiksliukas puikiai tiktų prie viso kito namuose kuriamo interjero.

Spalvų atnaujinimas

Baldų gamyba Kaune kuria medinius baldus, kurie išlaiko natūralią savo spalvą arba dažomi įvairiausiomis spalvomis. Jeigu norite pats pasirinkti spalvą – tokiu atveju įsigykite gelsvos spalvos medinius baldus ir juos uždažykite norimais atspalviais. Svarbiausia, kad galima pasidžiaugti ne tik lygiai padengtų paviršiumi, tačiau ir įvairiausiais raštais. Žinoma, prieš tai reikia dažymo technikas pabandyti ant popieriaus lapo, o vėliau kokių nors nereikalingų medinių lentelių. Juk dažai yra ilgalaikiai.

Gobelenas

Juo aptraukiami minkšti baldai, kurie jau yra atsibodę. Šiuo metu labai populiaru namus gyvinti įsigijus ryškiai raštuotus gobelenus. Nebūtina keliauti pas siuvėją, kad jis atliktų dekoro darbus. Internete galima atrasti labai detalias schemas, kuriose nurodoma, kaip reikia atnaujinti atsibodusią sofą arba pufikus. Svarbiausia investuoti į medžiagą, kadangi norisi, kad ji kuo ilgiau nenusitrintų.

Nėriniai

Gal kiek išskirtinis pasirinkimas, kuris tinka ne visuose interjeruose, tačiau taip dekoruoti taip pat galima minkštus baldus. Siuvimo technikų pasižiūrėkite internete, kad nesimatytų broko.

**

Galimybių labai daug ir jeigu turite fantaziją – nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą dekoro būdą. Svarbiausia yra skirti laiko ir prieš darant ant baldų pasitreniruoti