Autoserviso įranga jūsų garaže pasinaudojus parama

Praktikoje yra nemažai galimybių kaip galima įsigyti serviso įrangą. Daugelis vis dar galvoja, kad autoserviso įranga yra įsigyjama tik tada, kai yra sutaupoma tam tikrai pinigų suma. Tačiau praktikoje yra kur kas daugiau būdų, kurie jums padės praplėsti arba pradėti transporto priemonių verslą lengvesniu keliu. Tačiau didžiąją dalį straipsnio kalbėsime apie paramos gavimą būtent serviso įrangos įsigijimą.

Kaip ir minėjome pirmajame straipsnyje, serviso įrangą galima įsigyti ne tik pasinaudojus parama, bet ir pasitelkus kitus būdus. Vienas iš tokių būdų yra įrangos pirkimas išsimokėtinai. Tai gan dažnas ir vienas paprastesnių būdų, yra reikalingi tik keli reikalavimai. Vienas jų gera kredito istorija ir pastovios reguliarios pajamos. Jeigu įmonėje yra didelis apyvartumas, tai tikrai vienas patraukliausių būdų. Kitas panašus būdas yra įrangos pirkimas su atidėjimais. Tai gan populiarus būdas, kai įmone ar žmogumi galima drąsiai pasitikėti, kadangi už įrangos įsigijimą yra sumokama kelis kartus.autoserviso įranga

Pasinaudojus paskola taip pat yra galimybė įsigyti naują įrangą. Gera ir kokybiška autoserviso įranga gali kainuoti brangiau, todėl paskola yra viena iš galimybių plečiantis. Kaip ir su pirkimu išsimokėtinai, taip ir paskolai gauti yra reikalingi pagrindiniai mokumo dokumentai. Svarbu turėti gerą mokumo istorija ir pagal paskolą pakankamai dideles pastovias pajamas.

Tačiau vienas iš geriausių kelių, kuris tikrai nėra lengviausias, yra paramos gavimas iš tam tikrų Europos Sąjungos fondų bei kitų paramos galimybių. Kaip pavyzdžiui, Lietuvos Darbo Birža teikia paramą naujoms darbo vietoms sukurti. ES fondams taip pat labai dažnai galima teikti paraiškas, kadangi daugelis programų yra kurtos, kad kurti darbo vietas kaimo vietovėse ir užsiimti veikla, kuri nėra susijusi su žemės ūkiu. Todėl autoserviso įranga ir automobilių remontas kaip tik puikiai tinka šiai sferai.

Pasinaudoti šia parama verta dėl to, kadangi nemažą dalį jūsų verslo pradžiai arba plėtrai pinigų nereikės grąžinti. Tiesa, ši paramos galimybė yra kiek sudėtingesnė, kadangi reikia pateikti nemažai dokumentų, tačiau tikrai verta. Todėl autoserviso įranga jums gali atverti naujas galimybes.