5 svarbios gimtadienio detalės

Sveikinimai su gimtadieniu

Kiekvienas norime, kad mūsų gimimo diena būtų įspūdinga. Norime, kad ji būtų nepamirštama, smagi ir sėkminga. Norime, kad sveikinimai su gimtadieniu nesibaigtų tik dovanos įteikimu, rankos paspaudimu ar apkabinimu. Norime viso to, kas kelia teigiamas emocijas, leidžia kaip reikiant atsipalaiduoti ir bent kurį laiką pabūti pačiais svarbiausiais. Taigi, turime sugalvoti tai, kas galėtų nustebinti, pradžiuginti ir būti įsimintina.

  • Kas sakė, kad gimtadienis turi tetrukti vieną dieną? Jei jūs esate iš tų žmonių, kurie mėgsta švęsti, kodėl turėtumėte save apriboti ir savo gimimo dienai skirti vos vieną dieną? Jei turite daug draugų, kurie yra linksmi, draugiški ir mėgsta pramogas, galite neabejoti, kad išgirdę tokį siurprizą, jie tikrai nuoširdžiai apsidžiaugs.
  • Ar tikrai gimtadienis turėtų būti organizuojamas jūsų namuose? Jei nenorite, kad jūsų būstas būtų apverstas aukštyn kojomis ir vėliau jums tektų ilgai ir nuobodžiai tvarkytis, kodėl gi neišsinuomojus gimtadienio šventimui puikiai pritaikytų patalpų arba dar geriau – pasinaudoti viešbučių teikiamomis paslaugomis? Tokiu atveju kartu galėtumėte užsisakyti ir daug papildomų paslaugų, kurios palengvintų visą jūsų gimtadienio organizavimą.
  • Ar šeimos nariai ir jūsų draugai gimimo dieną turėtų paminėti kartu? Tai labai priklauso nuo to, kokie yra jų santykiai. Trumpiau tariant, jei jūsų draugai nepažįsta jūsų šeimos narių, vargu ar būtų labai protinga gimtadienį rengti bendrai. Tai reiškia, kad tokiu atveju savo gimimo dieną galite paminėti kelis kartus – vieną kartą su savo šeimos nariais, o kitą – su draugais ir kolegomis.
  • Ar gimtadienis būtinai turi būti lydimas trankios muzikos ir alkoholio? Žinoma, kad ne. Viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų lūkesčiai. Jei visa tai jums nėra priimtina, neturėtumėte orientuotis tik į savo draugų pomėgius. Juk tai yra jūsų gimimo diena, todėl būtent jūs esate savo šventės šeimininkai, diktuojantys visas taisykles ir sąlygas.
  • Ar gimtadienį būtina švęsti tikrąją kalendorinę gimimo dieną? Nors nemaža dalis žmonių vadovaujasi prietarais, to daryti tikrai nebūtina. Žinodami, kad jūsų draugams bus sudėtinga atvykti į jūsų gimtadienį, jei jis vyks darbo dieną, nesibaiminkite gimimo dienos surengti vėliau.